Hakkımızda Baran APART

Hakkımızda

2004 Yılından beri başarılı bir şekilde sektöründe faaliyet gösteren Baran Apart, ailesi olarak Tekirdağ da öncelikle kendi evimizde misafirlerimizi ağırlıyormuşuz gibi bir misyon yüklendik. Sizlere kendi evinizde aradığınız rahatlığı ve huzuru sağlamak için olması gerekenlerin en iyisini düşündük.

Baran Apart olarak ilk hedefimiz sağlıklı,hijyen aynı zamanda güvenli ve huzurlu bir mekanda tatil isteyenlerin ilk tercih edecekleri nezih bir Apart Otel olarak akıllarda kalmak amacımızdır.

Deprem ve Afet Yönetmeliği'ne göre inşa edilen Baran Apart 3 kattan oluşmakta olup, sıcak ve soğuğa karşı izolasyonludur.

Baran Apart'ta 7/24 sıcak su hizmeti verilmektedir. Binanın güvenliği 24 saat kapalı devre kayıtlı kamera sistemiyle sağlanmaktadır. Baran Apart'ta kablosuz internet sistemi ile ücretsiz olarak internet hizmeti verilmektedir.

YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE VE MİSAFİRLERİMİZİN ÖNERİ VE GÖRÜŞLERİ DOĞRULTUSUNDA HER GEÇEN GÜN KENDİMİZİ YENİLEMEKTEYİZ. EVİNİZİN KONFORUNDA SORUNSUZ BİR TATİL İÇİN SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZİ KONUK ETMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ…

 

Ekibimiz